Wszelkie informacje udzielamy pod numerem telefonu bądź pod adresem mailowym. 32 462 33 90 lub 785 039 001Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Biuro prasowe

Osiedle Topolowe

Osiedle Topolowe to zespół 8 domów jednorodzinnych. 4 są wybudowane i z czego dwa z nich znalazły nabywców. Więcej informacji tutaj. Poniżej przedstawiamy zdjęcia budynku który jest w sprzedaży.

   

 

Apartamentowiec w Cieszynie

Pierwszy apartamentowiec w Cieszynie w miesiącu Marcu został oddany do użytkowania. Obecnie przekazujemy mieszkania klientom. Pozostało już tylko 11 mieszkań. Więcej informacji na  www.apartamentycieszyn.info 

  

Osiedle Brzozowe

Inwestycja została zakończona. Obecnie przekazujemy domy mieszkańcom. Są jeszcze wolne domy zapraszamy do zapoznania się z oferta Osiedle Brzozowa Aleja. Wkrótce rozpoczynamy drugi etap inwestycji i powstaną kolejne domy w zabudowie bliźniaczej. 

  

Apartamentowiec Promienna Residence w Żorach

Przechodzimy do etapy wznoszenia ścian kondygnacji naziemnych. Mieszkania juz w sprzedaży sprawdź dostepność na stronie Promienna Residence.

  

Leśne Zacisze

Kompleks domków jednorodzinnych Leśne Zacisze, zrealizowany w cieszynie przy ul. Żeromskiego. Inwestycja zakończona  i w całości wyprzedana. Na stronie www.lesnezacisze.info mogą się Państwo zapoznać z tą realizacją.