Wszelkie informacje udzielamy pod numerem telefonu bądź pod adresem mailowym. 32 462 33 90 lub 785 039 001Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

DOMBUD DESIGN

Usługi w zakresie wizualizacji wykonuje firma ARCHI IDEAS - www.archiideas.pl

Archi Ideas to firma, która oferuje kompleksowe rozwiązania z zakresu architektury, projektowania wnętrz oraz projektowania graficznego. Jej trzon stanowi zgrany zespół specjalistów, służący pomocą w dziedzinie szeroko pojętego zagospodarowania przestrzeni użyteczności prywatnej oraz publicznej. To miejsce, w którym wizje i koncepcje przekształcają się w rzeczywistość, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualnego charakteru współpracy z Klientem. Zespół stawia na stylowe, a zarazem unikatowe i funkcjonalne rozwiązania, dzięki czemu zyskują Państwo gwarancję projektu dopasowanego do osobistych potrzeb. Posiadają odwagę w łączeniu rozmaitych faktur, materiałów, kolorów oraz  form, ale i szacunek do tradycyjnych kompozycji.

Archi Ideas każde zlecenie traktuje jako nowe wyzwanie, możliwość spełnienia najskrytszych oczekiwań Klienta. Przystępując do jego realizacji opracowują  harmonogram oraz etapy współpracy. Zestawiają całościowy zakres prac, by w jej poszczególnych fazach skupić się na konkretnych rozwiązaniach. Na wymarzone wnętrze nie składają się bowiem jedynie wyszukane meble i elementy dekoracyjne, a przede wszystkich trafne rozwiązania techniczne. Ergonomia i użyteczność to dwa zgrane elementy, dzięki którym wnętrze będzie służyło Państwu na długi czas. Każda przestrzeń może oddać nam swą wielofunkcyjność, jednak by to nastąpiło, należy ją dopieścić, zadbać o detale. Dobry i dopracowany projekt tworzy wielkie idee.

Galeria wizualizacji pochodzi z Inwestycji www.apartamentycieszyn.info. Wizualizacje przedstawiają mieszkania 19 oraz 20. 

Przykładowa Wizualizacja mieszkania nr 19 w Apartamentowcu w Cieszynie na ulicy Bucewicza - Karta mieszkania nr 19

Przykładowa Wizualizacja mieszkania nr 20 w Apartamentowcu w Cieszynie na ulicy Bucewicza - Karta mieszkania nr 20

Przykładowa Wizualizacja Bliźniaka w Strumieniu