Wszelkie informacje udzielamy pod numerem telefonu bądź pod adresem mailowym. 32 462 33 90 lub 785 039 001 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Osiedle Topolowe - STRUMIEŃ

Informacje główne

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku

Osiedle Topolowe jest naszą drugą inwestycją, która powstaje w Strumieniu, na terenie województwa śląskiego, przy ulicy Topolowej.

Nasze osiedle to osiem wolno stojących domów jednorodzinnych zaprojektowanych przez jedną pracownię projektową, zapewniając spójny charakter osiedla.

Domy te stanowią połączenie nowoczesnego budownictwa z naturalnym pięknem otaczającego krajobrazu. Inwestycja dla ludzi ceniących sobie spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy. Położone blisko terenów zielonych i leśnych, gwarantujące ciszę i kontakt z naturą, a także sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Osiedle zostało zaprojektowane w sposób zapewniający jego użytkownikom maksimum komfortu.

Atutem naszej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, która zapewni Państwu bliskość centrum miasta. Dojazd do centrum zajmie ok. 2 min. Bezpośrednie sąsiedztwo realizowanego osiedla stanowić będzie zabudowa jednorodzinna. Całość otoczona jest zielenią pól i lasów. W sąsiedztwie nie występują czynniki uciążliwe. W odległości 700 metrów znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum. Jest to idealne miejsce dla osób prowadzących sportowy tryb życia, gdyż w odległości 900m znajduje się nowo wybudowana hala widowiskowo-sportowa, basen, kort tenisowy, orlik oraz boisko do piłki siatkowej. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i punktów infrastruktury społecznej, przychodnia lekarska, bank i dyskonty spożywcze. Dodatkowym atutem, dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą, będzie niewątpliwie bliskość jeziora Goczałkowickiego oraz dorzecza Wisły. Dużą zaletą tej lokalizacji jest dobra komunikacja z drogą ekspresową 81.

 

Układ funkcjonalny

Domy parterowe z poddaszem użytkowym, z garażem jednostanowiskowym lub dwustanowiskowym, niepodpiwniczone, przeznaczone dla 4-5 osobowej rodziny. Domy usytuowane na nieruchomości gruntowej o powierzchni około 1000m2.

Technologia

Domy zaprojektowane w technologii murowanej ze stropem żelbetowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną drewnianą. Stolarka zewnętrzna PCV.

Galeria i wizualizacje

Lokalizacja osiedla