Wszelkie informacje udzielamy pod numerem telefonu bądź pod adresem mailowym. 32 462 33 90 lub 785 039 001Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osiedle Topolowe - STRUMIEŃ

Biuro sprzedaży

43-254 Warszowice ul. Gajowa 17           Godziny pracy: pon.-pt. 8.00-15.00         email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                        tel: 32 462 33 90 / 785 039 001
 
 

Informacje główne

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku

Osiedle Topolowe jest naszą drugą inwestycją, która powstaje w Strumieniu, na terenie województwa śląskiego, przy ulicy Topolowej.

Nasze osiedle to osiem wolno stojących domów jednorodzinnych zaprojektowanych przez jedną pracownię projektową, zapewniając spójny charakter osiedla.

Domy te stanowią połączenie nowoczesnego budownictwa z naturalnym pięknem otaczającego krajobrazu. Inwestycja dla ludzi ceniących sobie spokój, ciszę oraz uroki terenów zielonych. Idealne miejsce do wypoczynku po długim dniu pracy. Położone blisko terenów zielonych i leśnych, gwarantujące ciszę i kontakt z naturą, a także sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Osiedle zostało zaprojektowane w sposób zapewniający jego użytkownikom maksimum komfortu.

Atutem naszej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja, która zapewni Państwu bliskość centrum miasta. Dojazd do centrum zajmie ok. 2 min. Bezpośrednie sąsiedztwo realizowanego osiedla stanowić będzie zabudowa jednorodzinna. Całość otoczona jest zielenią pól i lasów. W sąsiedztwie nie występują czynniki uciążliwe. W odległości 700 metrów znajdują się dwa przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum. Jest to idealne miejsce dla osób prowadzących sportowy tryb życia, gdyż w odległości 900m znajduje się nowo wybudowana hala widowiskowo-sportowa, basen, kort tenisowy, orlik oraz boisko do piłki siatkowej. W pobliżu znajduje się wiele sklepów i punktów infrastruktury społecznej, przychodnia lekarska, bank i dyskonty spożywcze. Dodatkowym atutem, dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą, będzie niewątpliwie bliskość jeziora Goczałkowickiego oraz dorzecza Wisły. Dużą zaletą tej lokalizacji jest dobra komunikacja z drogą ekspresową 81.

 

Układ funkcjonalny

Domy parterowe z poddaszem użytkowym, z garażem jednostanowiskowym lub dwustanowiskowym, niepodpiwniczone, przeznaczone dla 4-5 osobowej rodziny. Domy usytuowane na nieruchomości gruntowej o powierzchni około 1000m2.

Technologia

Domy zaprojektowane w technologii murowanej ze stropem żelbetowym. Dach o konstrukcji drewnianej pokryty dachówką ceramiczną. Elewacje wykończono tynkiem mineralnym i okładziną drewnianą. Stolarka zewnętrzna PCV.

Galeria i wizualizacje

Lokalizacja osiedla